Europos kokybės ženklelis už eTwinning projektą „Code Race“

Europos kokybės ženklelis už eTwinning projektą „Code Race“
Mūsų gimnazijoje jau ne pirmus metus vykdoma projektinė eTwinning veikla. Kauno Veršvų gimnazijai buvo suteiktas nominacija „2018-2019 m. eTwinning mokykla“. eTwinning projektai integruojami į ugdymo procesą, šių projektų eigoje mokiniai kartu su partnerių mokyklomis atliko įvairias kodavimo bei programavimo užduotis, dalyvavo IT konkursuose, Programavimo savaitės, Saugesnio interneto veiklose. Projekto Twinspace taip pat dalijomės popamokine veikla Kūrybinių technologijų būrelyje.
Šiemet dviems projektams „#SID the abc“ ir „Code Race“ liepos mėnesį buvo suteikti nacionaliniai kokybės ženkleliai. Rudenį mūsų gimnazija apdovanota europiniu kokybės ženkleliu už puikią projekto „Code Race“ veiklą.
Šiais mokslo metais tęsiame bendradarbiavimą su įvairių šalių partneriais, prisijungėme prie eilės eTwinning projektų. Kursime virtualius mokyklų turus („360 Big European Solar Tour“, „Mano mokyklos virtualus gidas“), dalisimės savo krašto istorija, taikydami įvairius web 2 įrankius („Medieval cities- a common history of Europe“), programuosime („Code to the future“, „Code your life“) bei ugdysime verslumo („Eye it, Try it, Buy it“), bendravimo ir bendradarbiavimo („Life scales project“) ir kt. kompetencijas.
Džiaugiamės, kad mūsų mokiniai, dalyvaudami įvairiose projekto veiklose, gali bendrauti, bendradarbiauti su kitų šalių mokiniais, ir drauge atlikdami bendras užduotis, pamatuoti savo gebėjimus, stebėti, ko ir kaip mokosi vaikai kitose šalyse.
Paskutinis atnaujinimas: 2019 4 lapkričio