Europos kalbų eurovizija 2018

Europos kalbų eurovizija 2018

Kauno m. savivaldybės administracijos Švietimo skyrius, Kauno pedagogų kvalifikacijos centras, Kauno m. ankstyvojo anglų kalbos mokytojų metodinis būrelis Rugsėjo mėnesį organizavo kūrybinį iššūkį „Europos kalbų eurovizija 2018“, skirtą 2018 m. Europos kalbų dienai paminėti. Dalyviai turėjo  paruošti  po vieną 2-3 minučių filmuotos dainos pasirinkta užsienio kalba siužetjuostę (vaizdo klipą) ir publikuoti  socialiniame tinkle  grupėje „Europos kalbų eurovizija 2018“. Iššūkį priėmė ir dalyvavo 4a klasės mokinė Austėja Šukauskaitė (mokytoja D.Saulienė) ir buvo apdovanota  I vietos diplomu. Austėja pristatė dainą anglų kalba „Faded“. Taip pat dalyvavo 4a klasės mokinės Goda Blekaitytė ir Augustė Gradzickaitė , 6a klasės moksleivės Vika Rakauskaitė, Elinga Burneikytė ir Gustė Vaivadaitė ( mokytoja G.Vasiliūnienė). Mergaitės buvo apdovanotos 3 vietos diplomu. Sveikiname jaunąsias dainininkes ir linkime dainuoti visomis Europos kalbomis.

Paskutinis atnaujinimas: 2018 8 spalio