Europos kalbų diena Veršvų pradinėje mokykloje

Rugsėjo 26, tai Europos kalbų diena, kurią mokykloje paminėjome „Ryto rate”. Joje dalyvavo 0-4 klasių mokiniai, mokytojai ir visi, kurie išgirdo šurmulį mokyklos salėje. Anglų kalbos mokytoja Dalia parengė vaikams klausimyną apie išskirtines Europos šalių vietas, įdomybes, didžiausius ir lankomiausius miestus. Vaikai turėjo spėti teisingą atsakymą pritardami plojimais, o neigdami trepsėjimu. Buvo daug emocijų, kai išsirinkdavome teisingus atsakymus ir nusivylimo, kai atsakymas buvo neigiamas. Buvo surengtas konkursas, kas žino kuo daugiau Europos šalių. Pirmokai nenusileido ketvirtokams. Visi dalyviai buvo apdovanoti dovanėlėmis. Anglų kalbos mokytoja Gina kartu su vaikais spalvino, klijavo Europos šalių tautinius drabužius, nacionalinį valgį bei vėliavą. Gražiausi darbeliai eksponuojami mokyklėlės koridoriuje. Mes visi džiaugiamės vaikų išmone bei kūrybingumu.

 

Paskutinis atnaujinimas: 2017 29 birželio