Europos kalbų diena

Europos kalbų diena

Rugsėjo 26-oji yra Europos kalbų diena. Šiai dienai skirtų netradicinių pamokų traukinys nuvilnijo ir per mūsų gimnaziją. Penktokai ir šeštokai pamokas pradėjo makarenos ritmu. Prasimankštinę čiupo išmaniuosius ir pirmyn į stadioną! O užduotis nebuvo viena iš lengvųjų: mokiniams teko išpiešti pasirinktos kalbos žodį einant arba bėgant „Endomondo“ programėlės pagalba. 5a ir 5b mokiniai pamokos metu rinko jiems gražiausią anglų kalbos žodį. Iššūkis nebuvo lengvas, bet galiausiai laimėjo vaisių pavadinimai ir žodis meilė. Žinias mokiniai pasitikrino ir narpliodami painius protmūšio klausimus: sužinojome, kas latvių kalba vadinama ,,bernudarzs“, netgi bandėme rumuniškai suskaičiuoti iki 10. Netradicinių pamokų metu mokiniai ne tik papildė žinių bagažą, bet ir patyrė teigiamų emocijų! Ši diena neatsiejama mūsų kalbų mokymosi dalis. Viena vertus, tai – pabėgimas iš kasdieninės kalbų pamokos, tačiau kita vertus – tai irgi kalbų mokymasis, tiesiog praktiškesnis.

 

Paskutinis atnaujinimas: 2020 29 rugsėjo