Erasmus+ „Think global, learn being an entrepreneur in Europe“ projekto veiklos Partinico mieste, Italijoje

Erasmus+ „Think global, learn being an entrepreneur in Europe“ projekto veiklos Partinico mieste, Italijoje

Balandžio 15-19 d., net 6 gimnazijos mokinės: Rugilė, Rasa, Goda, Dominyka ir Aistė bei 2 mokytojos: Renata Lincevičienė ir Birutė Dručkutė dalyvavo Erasmus+ projekto veiklose, kurios šį kartą vyko Italijos mieste – Partinico. Savaitės trukmės kelionės metu buvo įgyvendinta daugybė veiklų: pristatytos savo šalių vyno gamybos įmonių SSGG analizės, aplankytos vietinės ir kitų miestų įmonės, muziejai, sugeneruotos naujos verslo idėjos, dirbta komandose su specialiųjų poreikių mokiniais, dekoruoti maišeliai, diskutuota ekologijos temomis, kurti plakatai, susipažinta su regiono kultūra bei tradicijomis, sudalyvauta mokyklos renginiuose ir galiausiai susirasta naujų draugų. Sekančios projekto veiklos vyks Kroatijoje. #ErasmusTG_EE

Paskutinis atnaujinimas: 2024 10 gegužės