Erasmus+ tarptautinis projektas „Wander with Wonder“ tęsiasi

Erasmus+  tarptautinis projektas „Wander with Wonder“ tęsiasi

Rugsėjo 9 dieną vyko tarptautinio Erasmus+ projekto „Wander with Wonder“ koordinatorių susitikimas, gaila, bet tik virtualiai. Covid-19 pandemijos gniaužtai buvo visiems metams sustabdę daugelį projektinių veiklų, negalėjo vykti fiziniai mobilumai. Projektas buvo pratęstas dar metams, taigi reikėjo perplanuoti visas veiklas, aptarti fizinių mobilumų galimybes. Gaila, bet ir šiandieninėje situacijoje negalime veikti pagal numatytą planą-vis dar neaišku-galėsime keliauti ar ne – o taip norisi… Juk paskutinė projektinė kelionė – skrydis į Indijos vandenyno vidurį, į nuostabią Rejunjono salą – buvo jau daugiau negu prieš pusantrų metų. Tikimės, kad pandemija bus suvaldyta ir dar suspėsime šiais mokslo metais nuvykti į Sicilijos salą Italijoje, bei pas savo senus gerus draugus Tartu mieste, Estijoje. Taip pat tikimės sulaukti  moksleivių ir mokytojų iš projekto partnerių šalių savo mokykloje.
Mokinius, kurie nori prisijungti prie šio projekto veiklų, keliauti bei priimti mokinius savo namuose (aišku, jeigu bus galima keliauti) kviečiame užsiregistruoti pas mokytoją Birutę Dručkutę.

 

Paskutinis atnaujinimas: 2021 20 rugsėjo