Erasmus + KA2 tarptautinis tarpmokyklinių starteginių partnerysčių projektas „Art, Technology & Sport keep me bound to my School” 2016–2018

Erasmus + KA2 tarptautinis tarpmokyklinių starteginių partnerysčių projektas „Art, Technology & Sport keep me bound to my School” 2016–2018

Šį rudenį mūsų mokykloje pradėtas vykdyti tarptautinis Erasmus + KA2  projektas „Art, Technology & Sport keep me bound to my School”. Jame kartu su mūsų mokykla dalyvauja Turkijos, Ispanijos, Graikijos, Portugalijos ir Estijos mokyklos. Šio projekto tikslas – stiprinti mokinių mokymosi motyvaciją, leisti kiekvienam vaikui pajusti pažinimo džiaugsmą pasitelkiant į pagalbą informacines technologijas, sportą, meną. Dvejus metus vyks įvairios veiklos, į kurias bus įtraukti mūsų mokyklos mokiniai, mokytojai ir tėveliai.

Šių metų spalio mėnesį Stambule vyko pirmasis projekto dalyvių susitikimas. Jo metu aptarta projekto eiga, būsimos veiklos ir jų  reikalavimai. Vyko susitikimai su Stambulo švietimo ministerijos, savivaldybės atstovais. Projekte dalyvaujančių šalių mokytojai pasakojo apie savo šalių švietimo sistemos ypatumus, privalumus ir trūkumus. Susitikimai buvo aprašyti ir Stambulo žiniasklaidoje.

Gruodžio mėnesį visų projekte dalyvaujančių mokyklų mokiniai dalyvavo pirmoje rimtoje veikloje – mokiniai turėjo sukurti šio tarptautinio projekto logotipą. Remdamiesi dailės mokytojos Nelės Jurgelionienės paruoštais nuostatais visų projekte dalyvaujančių šalių mokiniai kūrė projekto logotipą. Mūsų mokyklos mokiniai paruošė daug nuostabių logotipų pavyzdžių. Mokyklos bendruomenė išrinko du labiausiai patinkančius logotipus, kurie varžėsi su kitų šalių išrinktais logotipais. Džiugu, kad mūsų mokinių kurti logotipai gavo daug taškų iš kitų šalių, tačiau konkurso nugalėtoju tapo mokinio iš Ispanijos kurtas logotipas.

 

Paskutinis atnaujinimas: 2017 7 birželio