Erasmus+ KA2 tarptautinio projekto „Art, Technology &Sport keep me bound to my School” mokymo/si veiklos Barcelos, Portugalijoje

Erasmus+ KA2 tarptautinio projekto „Art, Technology &Sport keep me bound to my School” mokymo/si veiklos Barcelos, Portugalijoje

2017 metų vasario 13-17 dienomis 5 mūsų mokyklos moksleiviai ir 3 mokytojai dalyvavo Tarptaitinėse mokymo(si) veiklose Portigalijoje, Bescano mieste. Šio susitikimo tema buvo sportas. Moksleiviai kartu su bendraamžiais iš Turkijos, Graikijos, Ispanijos, Estijos ir Portugalijos atliko Eurofito testus, dalyvavo sportiniuose žaidimuose, lankėsi Bragos ir Porto miestuose. Gyvendami šeimose mokiniai susipažino su šalies kultųra, papročiais, bendraamžių laisvalaikio pomėgiais, bendravimo ypatumais, patobulino bendravimo anglų kalba gebėjimus.

Paskutinis atnaujinimas: 2017 10 lapkričio