Erasmus+ KA2 tarpmokyklinių strateginių partnerysčių projekto „Saugoti gamtą ne prievolė, o galimybė“ tarptautinis projekto partnerių susitikimas Kauno Veršvų gimnazijoje

Erasmus+ KA2 tarpmokyklinių strateginių partnerysčių projekto „Saugoti gamtą ne prievolė, o galimybė“ tarptautinis projekto partnerių susitikimas Kauno Veršvų gimnazijoje


Lapkričio 13-15 dienomis mūsų mokykloje lankėsi mokytojai iš Turkijos, Vokietijos, Ispanijos, Suomijos. Jie atvyko į jau paskutinį, baigiamąjį Erasmus+ projekto „Saugoti gamtą ne prievolė, o galimybė“ tarptautinį partnerių susitikimą. Susitikimo metu reikėjo apibendrinti 28 mėnesių darbo rezultatus, aptarti ir įvertinti projekto veiklas, ruošti galutinę projekto ataskaitą. Šis tarptautinis projektas prasidėjo 2015 metu rugsėjo 01 dieną ir baigsis šių metų gruodžio 1dieną. Daug veiklų buvo įgyvendinta projekto metu – atlikta daugybė vandens tyrimų, dalyvauta foro ir dailės parodose gamtos tema, konkursuose mieste, žemės dienos renginiuose, mokinai mokėsi gaminti ekologišką muilą bei kosmetiką-lūpų balzamus ir veido kremus, šokoladą, dažė margučius kiaušinių lukštais ir bičių vašku, dalyvavo edukacinėse programose ir t.t… Lankydamiesi Ispanijoje ir Vokietijoje susipažino su šių šalių kultūra, švietimo sistema, dalyvavo projektinėse veiklose ir susirado naujų draugų. Gaila, bet šis projektas jau baigiasi; tačiau, tikimės, nauji projektai laukia mūsų ateityje.

Paskutinis atnaujinimas: 2017 25 lapkričio