Erasmus+ KA2 projekto „Cooperative School Networks in Key Skills for a Sustainable and Qualified Career“ tarptautinis partnerių susitikimas Reunjone

Erasmus+ KA2 projekto „Cooperative School Networks in Key Skills for a Sustainable and Qualified Career“ tarptautinis partnerių susitikimas Reunjone

2018 metų vasario 4-10 dienomis vyko projekto pirmasis tarptautinis partnerių susitikimas Reunjono saloje, kuri yra Indijos vandenyne, 800 km į pietus nuo Madagaskaro salos. Reunjonas yra Prancūzijos užjūrio teritorija ir priklauso EU. Mes kartu su partneriais iš Vokietijos, Italijos, Lenkijos ir Turkijos, kurie yra pagrindiniai šio projekto koordinatoriai, buvome labai šiltai priimti susitikimo šeimininkų – Saint-Pierre profesinės mokyklos mokytojų bei mokinių. Palikus niūrų gimtinės dangų ir sniegu apklotas gatves  Reunjoje mus pasitiko skaisti saulė ir apie 30 laipsnių šiluma.
Susitikimo metu buvo pristatytos projekte dalyvaujančios mokyklos, šalių partnerių švietimo sistemos, pats projektas,  jo tikslai bei uždaviniai ir trys produktai, kurie bus sukurti  per dvejus metus visiems kartu bendraujant ir bendradarbiaujant, patvirtintas veiklų tvarkaraštis, pasidalinta pareigomis bei atsakomybėmis, aptartos bendravimo priemonės bei kanalai. Kadangi projekto metu bus vykdomos tarptautinės mokymo(si) veiklos, kuriose dalyvaus mokiniai, jau šio pirmo susitikimo metu buvo patvirtintas tarptautinių veiklų tvarkaraštis, pagal kurį pirmiausia svečiai mokytis atvyks į Lietuvą gegužės 27 -birželio 02 dienomis. Mūsų gimnazijoje lankysis 15 mokinių iš partnerių šalių bei 10-12 lydinčių mokytojų. O iki šio susitikimo reikės atlikti nemažai darbų – pasiūlyti Euro modelio maketą, sukurti projekto logotipą, mokykloje paruošti projekto stendą, pristatyti projektą bei jo veiklas mokyklos bendruomenei.
2018 metų spalio 04-08 dienomis mes kartu su kitomis šalimis dalyvausime tarptautinėse mokymo(si) veiklose Lenkijoje, 2018 metų vasario 04-08 dienomis – Italijoje, balandžio 08-12 dienomis – Turkijoje.  Į mokymo(si) veiklas kiekvienoje šalyje  vyks po 3 mūsų gimnazijos mokinius bei 2 lydinčius asmenis. 2019 metų birželio 02-06 dienomis projekto vadovai rinksis Vokietijoje į paskutinį tarptautinį partnerių susitikimą, kurio metu bus aptartas ir įvertintas visas 2-jų metų darbas.

Paskutinis atnaujinimas: 2018 26 kovo