Erasmus+ CSN veiklos Lenkijoje

Erasmus+ CSN veiklos Lenkijoje

Rugsėjo 30 – spalio 6 dienomis trys mūsų gimnazijos moksleiviai: Estera Raižytė, Viltė Mackevičiūtė ir Lukas Gudžiūnas kartu su mokytojomis Vaida Juškevičiene ir Birute Dručkute lankėsi Lenkijoje, Gliwice profesinėje mokykloje. Kartu su mokiniais iš Reunjono, Vokietijos, Turkijos ir Italijos mokiniai dalyvavo Erasmus+ projekto „Cooperative School Network in Key Skills for Sustainable and Qualified Career“ mokymo(si) veiklose. Mokiniai pristatė savo sukurtą medžiagą projekto produktui – mobiliajai aplikacijai „Business Apps“,  aptarė kito produkto – „Digital Business Teacher“ turinį ( mūsų gimnazija atsakinga už akademinį rašymą – turėsime pateikti medžiagą apie CV ir dalykinį susirašinėjimą). Nuotaikingai dirbdami grupėse mokiniai susipažino su Hot Potatoes programa, išbandė savo jėgas pačių sukonstruotų robotų varžybose. Buvo pristatytas projekto tinklapis ir nuspręsta, kokiu formatu ir kaip kiekviena šalis pateiks informaciją apie savo projektines veiklas. Viešėdami Lenkijoje aptarėme ir kitas mokymo(si) veiklas, kurios vyks vasario mėnesį Italijoje, pasidalinome darbais bei numatėme, iki kada kas turi būti padaryta.
Gliwice lankėmės radijo bokšte, kuris yra aukščiausia medinė konstrukcija Europoje, botanikos sode.  Lankydamiesi Veličkų druskų kasykloje mokiniai suprato, kaip greitai šiame globaliame pasaulyje keičiasi poreikiai darbo rinkoje, išbandė savo gebėjimus kepdami žymiuosius Krokuvos riestainius „Obvažanki“ bei linksmai leido laiką su savo bendraamžiais.

Paskutinis atnaujinimas: 2018 29 lapkričio