Erasmus+ CIT virtualus susitikimas

Erasmus+ CIT virtualus susitikimas

Nors ir džiaugiamės rugsėjį galėję visi susirinkti į savo klases mokykloje, tačiau nerimas dėl Erasmus+ tarptautinių projektų fizinių susitikimų vis dar yra. Ar galėsime šiemet keliauti, ar galėsime fiziškai apkabinti savo draugus iš užsienio šalių? Klausimai, kurie jau antrus metus neduoda mums ramybės. O taip norisi skristi, lėkti….. Fizinių mobilumų galimybė ir buvo šių metų rugsėjo 7 dieną įvykusio Erasmus+ tarptautinio projekto “For Conscious and Inclusive Tourism in Europe” (CIT) virtualaus susitikimo pagrindinis klausimas. Situacija gana sudėtinga visose projekto šalyse, tačiau buvo nutarti planuoti fizinį susitikimą lapkričio 7-12 dienomis Bulgarijos sostinėje Sofijoje. Mokinius, kurie nori prisijungti prie šio projekto komandos ir aktyviai dalyvauti įvairiose projektinėse veiklose, kviečiame registruotis pas projekto koordinatorę Birutę Dručkutę.

Paskutinis atnaujinimas: 2021 20 rugsėjo