Ekskursija į UAB „Hoptransa“

Ekskursija į UAB „Hoptransa“

Gegužės 23 d. Veršvų gimnazijos vyresnių klasių mokiniai lankėsi UAB „Hoptransa“ įmonėje. UAB darbuotojai supažindino su įmonės veiklomis, parodė įmonę. Mokiniai sužinojo, kad „Hoptransa“– specializuota multimodalinių pervežimų ir logistikos paslaugų teikėja, veikianti tarptautinėje arenoje. Per daugiau nei 20 savo veiklos metų, kompanija ilgainiui surado savo nišą bei įgijo tarptautinį pripažinimą logistikos sektoriuje.“ Hoptransa ‘‘yra tarptautinių pervežimų kompanija, viena iš savo srities lyderių Lietuvoje. Džiugu, kad šios įmonės vadovas  Valdas Buivydis yra buvęs mūsų gimnazijos mokinys. Už šią puikią ekskursiją esame dėkingi LR Seimo nariui  M. Puidokui ir LR Seimo nario padėjėjui R.Stanioniui, kurie padėjo organizuoti šį renginį.

Paskutinis atnaujinimas: 2018 21 rugpjūčio