Ekskursija UAB „Enerstenos“ įmonių grupėje

Ekskursija  UAB „Enerstenos“ įmonių grupėje

Gruodžio 15d. ekonomikos, geografijos  ir karjeros pamokų metu II gimnazinės klasės mokiniai, lydimi mokytojų D. Jacikienės ir R. Petrauskienės lankėsi UAB „Enerstenos“ įmonėse.
Pamoka – ekskursija prasidėjo UAB “Enerstena“ Mokslinių tyrimų ir vystymo centre. Visus susirinkusius pasveikino LR Seimo narys M.Puidokas, pristatė projektą, kurio metu  moksleiviai turės galimybę susipažinti su stambiausiomis Lietuvos įmonėmis, universitetais, ruošiančiais paklausias profesijas. Po energingos M Puidoko kalbos,  mokiniai  klausėsi biomasės energetikos  plėtros Lietuvoje ir „Enerstenos“ įmonių grupės pristatymo. Vėliau mokiniai išklausė Kauno technologijos universiteto Šilumos ir atomo energetikos katedros studijų programos pristatymą. Mokiniai turėjo galimybę  ne tik klausyti, bet ir  klausti. Į mokinių klausimus atsakinėjo  UAB „Enerstena“ generalinis direktorius ir  KTU  Šilumos ir atomo energetikos studijų programos vadovas.
Po  labai įdomių ir išsamių pristatymų, personalo vadybininkė A. Rimavičienė  palydėjo visus į  UAB  „Enerstena“ akredituotą kuro laboratoriją. Mokiniai  sužinojo  daug  įdomių faktų apie kurą Lietuvoje.
II pamokos – ekskursijos dalis vyko UAB“ Enerstenos gamyba“ patalpose. Ekskursija vyko 7500m2 gamybinėje bazėje, vėliau  persikėlė į UAB “Foksita“  patalpas. Mokiniai pabuvojo kogeneracinėje elektrinėje. Visiems buvo labai smalsu ir įdomu apsilankyti tokio tipo elektrinėje, nes nei vienas mokinys  dar nesilankė šioje elektrinėje.
Visiems labai patiko ši netradicinė pamoka. Žinių, įgytų  šios ekskursijos  metu,  prireiks   ne tik pamokose, bet ir  gyvenime.
Už  pagalbą organizuojant  netradicinę pamoką –  ekskursiją, už puikią organizaciją esame dėkingi buvusiems gimnazijos  mokiniams, LR seimo nariui M.Puidokui ir jo padėjėjui R. Stanioniui.

Paskutinis atnaujinimas: 2017 23 gruodžio