Ekskursija į UAB „ SDG“
Lapkričio 22d. Ia klasės moksleiviai ekskursijos metu supažino su UAB „SDG“( Saugaus Darbo Garantas) veikla, darbuotojų gerove, tradicijomis, kultūra ir tuo, kaip įmonės darbuotojai rūpinasi kitų Lietuvos įmonių darbuotojų sauga ir sveikata. Dėkojame įmonės generaliniam direktoriui E.Jasui už įdomų įmonės pristatymą, patarimus, kaip kurti verslą, personalo vadovei A.Kerzienei už šiltą priėmimą, puikią ekskursiją po SDG erdves, darbuotojams už vestus pirmosios pagalbos mokymus ir skanias dovanas! „Tai įmonė, į kurią norisi grįžti dar ir dar“,- taip kalbėjo Ia kl. mokiniai ir juos lydėjusios mokytojos. Nuoširdžiai dėkojame Lietuvos Junior Achievement JA Šešėliavimo programos koordinatorei I.Engelkytei-Iršei už pagalbą organizuojant ekskursiją.





