Edukacinė išvyka į Anykščius

Edukacinė išvyka į Anykščius

Saulėtą ir gražų rugsėjo 29-osios rytą 8i ir Ia gimnazinės klasės mokiniai kartu su mokytojomis Ieva Kriaučiūniene, Inga Antanavičiene ir Violeta Liutviniene vyko į Anykščius. Mokiniai aplankė Anykščių pasididžiavimą – Anykščių šilelio medžių lajų taką, aplankė Puntuko akmenį esantį visai netoliese.Taip pat pabuvojo Anykščių Menų inkubatoriuje, kur šiuo metu įsikūręs Cosmos Paukščių takas. Mokiniai ir mokytojai galėjo bent trumpam įsivaizduoti ką reiškia pabūti kosmoso erdvėje. Didžiąją laiko dalį mokiniai praleido Anykščių Labirintų parke, kur ne tik klaidžiojo visais jų labirintais, stengdamiesi surasti jų išėjimus bei pramogavo, bet tik atvykę klausėsi įdomaus pasakojimo apie šio parko įkūrimą ir vystymą. Iš anksto suderinus detales, mūsų mokyklos atstovus mielai priėmė Labirintų parko direktoriaus pavaduotojas, kuris ir papasakojo kaip šis verslas buvo įkurtas, kaip vystėsi toliau ir kokios jų ateities perspektyvos. Direktoriaus pavaduotojas labai išsamiai ir įdomiai pasakojo, atsakinėjo į mokinių klausimus, taigi mokiniai ne tik sužinojo kiek kainuotų įkurti tokį verslą Lietuvoje, nuo ko reikia pradėti, davė patarimų kaip apskritai reikia žvelgti į verslą turizmo srityje, kokią įtaką verslui daro reklama ir kitus įdomius dalykus. Sužinojome, kad Labirintų parko rekordas yra netgi 1600 lankytojų per vieną dieną. Po išsamaus pasakojimo, padėkojome už šiltą priėmimą ir nuoširdų pasakojimą ir tęsėme savo kelionę. Nuostabi saulėta diena tik dar labiau sustiprino Anykščiuose.

   

 

Paskutinis atnaujinimas: 2017 1 spalio