Džiaugiamės

Vasario 7 d.  Ii gimn. klasės komanda: Ugnė Šernaitė, Gabija Kairytė, Mikas Bendžius, Lukas Gudžiūnas, Kristupas Krivickas, Arminas Krivickas, Arnas Venckūnas ir palaikymo komandos nariai Justas Kupčiūnas ir istorijos mokytoja Diana Murauskienė dalyvavo Kauno A.Smetonos gimnazijoje organizuotame protų mūšyje „Lietuvos prezidentai“,  skirtame Lietuvos  Respublikos Prezidento Antano Smetonos metams paminėti. Protų mūšio tikslas –  plėtoti mokinių istorinę savimonę, skiepyti pagarbą Tėvynės praeičiai, ugdyti pilietiškumą,  gilinti istorijos žinias.
Renginyje dalyvavo  Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos  ,,Ąžuolo“ mokinių komanda, Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos mokinių  komanda,  Kauno Kazio Griniaus progimnazijos mokinių komanda, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokyklos mokinių komanda, Kauno Žaliakalnio progimnazijos mokinių komanda, Kauno Bernardo Brazdžionio mokyklos mokinių komanda, Kauno Veršvų gimnazijos mokinių komanda, Kauno Pilėnų progimnazijos mokinių komanda, Kauno Aleksandro Puškino gimnazijos mokinių komanda ir Kauno Antano Smetonos gimnazijos mokinių komanda. Nugalėtojais tapo – Kauno Bernardo Brazdžionio mokyklos mokinių komanda.
Džiaugiamės prasmingai praleidę laiką ir patobulinę savo žinias.

Paskutinis atnaujinimas: 2019 14 vasario