Etikos popietė – konkursas „Mokomės etikos žaisdami“

Balandžio 12 dieną  Kauno Jurgio  Dobkevičiaus  progimnazijoje vyko 5 – 6 klasių  mokinių  etikos popietė-konkursas „ Mokomės etikos žaisdami“. Šiame konkurse Veršvų gimnaziją atstovavo šauni 5v klasės  mergaičių komanda – tai Lincevičiūtė Rugilė, Kuznecova Viktorija, Sinkevičiūtė Kotryna  ir  Kupriščenkaitė  Gustė.   Atvykus į renginį skirtingų mokyklų mokinių komandos buvo sugrupuotos po  dvi ir toliau konkurse turėjo  dalyvauti kaip viena.  Mūsų komanda dirbo kartu su Kauno  Bernardo Brazdžionio mokyklos  komanda. Suburtai komandai vos per kelias minutes reikėjo sugalvoti pavadinimą ir šūkį. Su duotais žodžiais sukurti pamokančią istoriją susijusią su etinėmis vertybėmis bei sukurti plakatus naudojant įvairius simbolius ir frazes. Labiausiai mokiniams patiko vaidybinė užduotis. Joje turėjo dalyvauti visi komandos nariai. Reikėjo išsitraukti vieną iš etinių sąvokų ir sukurti „Stop kadrą – nebylią skulptūrą“. Tai buvo labai įdomi patirtis. Renginyje dalyvavo 10 jungtinių komandų. Visos komandos buvo apdovanotos padėkos raštais ir saldžiais prizais. Tik trys jungtinės komandos gavo po nominaciją ir medalius. Džiaugiamės, kad mūsų jungtinė komanda buvo nominuota išmintingiausia. Mokines konkursui paruošė etikos mokytoja Ginta Junelienė.

Paskutinis atnaujinimas: 2019 balandžio 27