Diskusija apie savanorystę „Už geresnį savanorį“

Diskusija apie savanorystę „Už geresnį savanorį“

Balandžio 29 dieną Lietuvos sporto universitete vyko diskusija apie savanorystę „Už geresnį savanorį“ , skirta Europos komisijos finansuojamo Erasmus+ projekto ,,Volunteering for Sporty and Healthy Life“ veikloms, kurį Lietuvoje koordinuoja Aktyvių žmonių Asociacija „Aktyvistai“ kartu su Lietuvos sporto universitetu.  Diskusijoje dalyvavo atstovai iš Kauno Veršvų gimnazijos, Sporto savanorių sąjungos, VšĮ ,,Kauno maratono klubo’“, Kauno miesto savivaldybės, VšĮ ,,Actio Cathalica Patria’’, LSU studentų atstovybės, VšĮ ,,KET ekspertai“ bei savanorių. Susitikime dalyviai dalinosi patirtimi apie savanorių paiešką, atranką, motyvavimo priemones, mokymų metodikas, praktinius pavyzdžius. Aptarė, koks turėtų būti savanoris, kokiomis savybėmis pasižymėti. Akcentavo, kad labai svarbu išsiaiškinti savanorio turimą kompetenciją ir motyvaciją. Projekte dalyvauja penkios Europos sąjungos šalys: Lietuva, Ispanija, Lenkija, Graikija, Italija.

Paskutinis atnaujinimas: 2019 7 gegužės