„Dedam plytą prie plytos… Auga mūsų valstybė”

„Dedam plytą prie plytos… Auga mūsų valstybė”

Minėdami Lietuvos Nepriklausomybės paskelbimo 99 – rių metų sukaktį ir laukdami Lietuvos Nepriklausomybės Atkūrimo (1990m. kovo 11-osios) minėjimo, gimnazijos mokiniai nusprendė pastatyti stilizuotą pilį iš svarbiausių valstybės įvykių. Kaip tikrose statybose mokiniams teko atrinkinėti „plytas“ – kartonines dėžes, jas apipavidalinti. Kiekvienai klasei teko atitinkama istorinė reikšmingų įvykių atkarpa nuo 1918 metų iki mūsų dienų. Todėl buvo renkama medžiaga apie 1918m. vasario 16 – osios signatarus, domėtasi tarpukario Lietuvos sporto, kultūros laimėjimais, pristatytos nacių ir sovietinė okupacijos, partizaninis karas ir tremtys, disidentinė veikla. Turbūt sunkiausia iš įvykių gausos pasirinkti, ką pavaizduoti ant savo „plytos“ buvo 7i klasei, kuriai teko pristatyti mūsų dienų laimėjimus, tačiau jie kuo puikiausiai susidorojo su užduotimi. Istorinių  įvykių „pilis“ išėjo spalvinga, informatyvi ir vaizdi.

Paskutinis atnaujinimas: 2017 30 birželio