Dalyvavome Šimtmečio PROGRAMAVIMO VALANDOJE

Dalyvavome Šimtmečio PROGRAMAVIMO VALANDOJE

Lapkričio 25 d., šeštadienį, vyko viena didžiausių technologijų švenčių – tarptautinis renginys Programavimo valanda, į kurį buvo kviečiami smalsūs ir atviri  6-14 metų rytojaus kūrėjai. Lietuvoje vyko Šimtmečio Programavimo valanda- mokiniai atliko lietuvių sukurtas užduotis, skirtas Lietuvos šimtmečiui. Kaune į KTU Santakos slėnį atvyko beveik tūkstantis jaunųjų kūrėjų. Organizatoriams padėjo beveik šimtas mentorių-savanorių, tarp kurių buvo ir mūsų gimnazijos mokiniai Simona Ramoškaitė (IVg), Miglė Čėplaitė, Armanda Freitakaitė bei Deividas Gintauskas (7i), Ernestas Mikolaitis, Saugintas Skilinskas bei Mikas Bendžius (8i). Organizatorų Didžiausias AČIŪ ir rankos paspaudimas visiems ir kiekvienam mentoriui-savanoriui už tai, kad:
neliko abejingi,
susibūrė,
nukreipė,
neleido pasimesti,
padrąsino,
dalinosi įkvėpimu,
kantriai rodė/aiškino
šypsojosi,
palaikė vieni kitus,
kartu sukūrė labai prasmingą progą.

Renginio dalyvius aplankė Kauno dienos korespondentai, jų pastebėjimus rasite čia.

Norintys išbandyti užduotis, jas ras www.programavimovalanda.lt.

Informacinių technologijų mokytoja Danguolė Vaitmonienė

Paskutinis atnaujinimas: 2017 26 lapkričio