Dalinamės savo patirtimi

Dalinamės savo patirtimi

2022 m. vasario 15 d.  Klaipėdos Gedminų progimnazijoje vyko VII-oji, šį kartą jau Tarptautinė švietimo įstaigų projektų paroda – mini mokymai „Projektų mugė“, kurios tikslas sudaryti galimybes keistis gerąja projektinės veiklos patirtimi, pristatyti projektų teikiamą naudą bendruomenei, atskleisti ir paviešinti įvairių fondų lėšomis finansuojamų projektų vadovų ir dalyvių indėlį į švietimo kokybės gerinimą. Mugėje buvo pristatomi mokyklos, miesto/regiono, nacionaliniai, tarptautiniai projektai. Savo patirtimi pasidalino respublikos ikimokyklinių įstaigų, bendrojo lavinimo mokyklų, profesinio mokymo, neformaliojo švietimo įstaigų bendruomenių nariai. Smagu, jog ir mūsų gimnazija turėjo kuo pasidžiaugti bei pasidalinti. Mugėje pristatėme du Erasmus+ tarptautinius projektus – “Wander with Wonder” ir “For Sustainable and Inclusive Tousim in Europe”. Ačiū mergaitėms – Rugilei, Viktorijai, Austėjai, Faustai ir mokytojams Dianai ir Nagliui.
Mugės įrašą galima pamatyti paspaudus šią nuorodą  https://www.youtube.com/watch?v=4Tql-6k0FEo  o mūsų pristatymus pamatyti šiame intervale 2:10:03 – 2:23:30

 

Paskutinis atnaujinimas: 2022 16 vasario