Dalinamės savo patirtimi su mokytojais iš užsienio

Dalinamės savo patirtimi su mokytojais iš užsienio

2018 metų kovo 5-9 dienomis mūsų gimnazijoje lankėsi anglų kalbos mokytoja Brigitte Liabeuf. Ji atvyko iš Reunjono, Prancūzijos užjūrio teritorijos, nedidelės salelės Indijos vandenyne, Saint – Pierre profesinės mokyklos  pagal Erasmus+ KA1 Nr. 2016-1-FR01-KA102-023621  darbuotojų profesinio tobulėjimo programą.  Jos vizito tikslas buvo pasisemti gerosios patirties naudojant  IKT pamokoje.
Mokytoja Brigitte lankė užsienio kalbų pamokas, stebėjo mūsų mokytojų darbą, sėmėsi žinių, kurias galėtų pritaikyti savo darbe. Savo gerąja patirtimi dalijosi mūsų gimnazijos mokytojos  : Gina Vasiliūnienė, Ingrida Bachmatavičienė, Ieva Kriaučiūnienė, Giedrė Juškevičienė, Nijolė Navickienė, Birutė Dručkutė. Dalia Saulienė kartu su Aušra Tamuliene pakvietė svečią į integruotą anglų ir lietuvių kalbos pamoką “Gyvūnijos pasaulyje”.  Pamokas mokytojai vedė planšetinių, Apple kompiuterių klasėse, naudojo interaktyvias lentas. IKT mokytoja Danguolė Vaitmonienė supažindino Brigitte su įvairiomis programomis bei platformomis, tinklapiais, kurie sėkmingai naudojami ugdymo procese.
Brigitte Liaubeuf ne tik stebėjo pamokas, bet ir noriai bendravo su mokiniais, pasakojo jiems apie Reunijoną. Mokyklos Direktorius Žilvinas Damijonaitis supažindino su Lietuvos švietimo sistema, mokytojų bei administracijos darbu. Kovo 9 dieną gimnazijos pradinukai pakvietė mokytoją į savo mokyklėlę. Brigitte turėjo galimybę išbandyti interaktyvias grindis bei apsipirkti Kaziuko mugėje.
Kadangi Brigitte Liabeuf dirba profesinėje mokykloje, gimnazijos karjeros centro vadovė Rita Petrauskienė pasiūlė apsilankyti keliose profesinėse mokyklose. Svečią mielai priėmė ir savo profesine patirtimi pasidalino Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centras, Kauno technikos profesinio mokymo centras ir Kauno taikomosios dailės mokykla. Mokytoja iš Prancūzijos buvo sužavėta mūsų profesinių mokyklų šiuolaikškai įrengta mokymo baze.
Smagu, kai savo patirtimi galime dalintis su kitais.

Brigitte Liabeuf įspūdžius galima rasti čia: https://1pma2inkaunas.wordpress.com/

 

Paskutinis atnaujinimas: 2018 30 kovo