Dailės projektas – akcijoja „Šv. Kazimieras – Lietuvių jaunimo globėjas. Šventasis ir tautodailė“

Dailės projektas – akcijoja „Šv. Kazimieras – Lietuvių jaunimo globėjas. Šventasis ir tautodailė“

Kovo 04 d. mūsų gimnazijos 8i klasės mokinės: Eilinga Stočkelytė, Gustė Butėnaitė, Evelina Aleknaitė dalyvavo XVIII Kauno mokinių dailės projekte – akcijoje „Šv. Kazimieras – Lietuvių jaunimo globėjas. Šventasis ir tautodailė“. Mokinės domėjosi vienintelio Lietuvos globėjo šventojo- Kazimiero gyvenimu ir idėjomis, tautodailės kūriniais ir tai atspindėjo savo kūrinyje. Visiems konkurso dalyviams buvo įteiktos padėkos už dalyvavimą. Mokinių kūrybinis darbas eksponuojamas Kauno Kristaus Prisikėlimo bazilikoje. Aštuntokes ruošė dailės mokytoja Nelė Jurgelionienė.

Paskutinis atnaujinimas: 2020 8 kovo