Choose Klaipėda 2021! Tarptautinis socialinio verslo konkursas!

Choose Klaipėda 2021! Tarptautinis socialinio verslo konkursas!

Jei turi verslo idėją, galinčią keisti pasaulį, kodėl jos nepristačius tarptautiniu mastu? Tokią galimybę balandžio 22-23 dienomis turėjo Ii klasės mokiniai Rimantė Škarnulytė, Saulė Marija Zagorskaitė, Airidas Darulis ir Erikas Sadauskas, dalyvaudami Tarptautiniame socialinio verslumo konkurse jaunimui.
Renginio metu mokiniai kartu su kitais aktyviais 14-25 m. jaunuoliais sėmėsi žinių apie tai, kaip galima keisti pasaulį, gilinosi į socialinio verslumo sampratą, patys kūrė verslo idėjas ir jas anglų kalba pristatė tarptautinei komisijai. Abi konkurso dienas dalyviai turėjo galimybę konsultuotis su tarptautine mentorių komanda iš „ChangeMakers‘ON“.
Tarptautinį socialinio verslumo konkursą organizavo projekto „Klaipėda – Europos jaunimo sostinė 2021“ platforma „Lyderystė“, kurią koordinuoja Lietuvos verslo kolegija.

Paskutinis atnaujinimas: 2021 26 balandžio