BIRŽELIO 14 – GEDULO IR VILTIES DIENA

BIRŽELIO 14 – GEDULO IR VILTIES DIENA

Šiemet minime 79-ąsias pirmųjų trėmimų metines, kai per vieną savaitę iš Lietuvos buvo ištremta apie 17 500 žmonių.
Birželio 9 dieną, atsiliepdami į Tarptautinės komisijos kvietimą prisijungti prie pilietinės iniciatyvos „Vilties aitvaras“, 5v, 6v, 8a, 8i, IIi ir IIIa gimn. kl. mokiniai domėjosi Lietuvos gyventojų trėmimo istorija, liudininkų prisiminimais bei, įkvėpti peržiūrėtų vaizdo siužetų, savo artimųjų, kitų liudininkų pasakojimų, mokytojų (N.Jurgelionienės, A.Poderienės, R.Petrauskienės, E.Šmulkštytės, D.Murauskienės) padedami skaitė tremtinių vardus, piešė piešinius, įdainavo dainą, kūrė eiles, pristatė savo artimųjų prisiminimų istorijas. Ši projektinė veikla buvo pristatyta atviroje vaizdo pamokoje.
Ačiū visiems prisidėjusiems prie pilietinės iniciatyvos bei dalyvavusiems atviroje vaizdo pamokoje!

Gedulo ir vilties dienai skirta daina

Gedulo ir vilties dienai skirtas eilėraštis „Vilties ugnelė”

      

Paskutinis atnaujinimas: 2020 15 birželio