Barono Miunhauzeno pėdsakais

Balandžio 10d. 5i klasės mokiniai lankėsi Latvijoje. Rygos senamiestyje pamatėme pilį ir gynybinę sieną su parako bokštu,Trijų brolių namus, Domo katedrą, Rotušės aikštę, ,,Juodgalvių‘‘ gildijos namus, šv.Petro bažnyčią, namus su katinu. Apžiūrėję Rygos miestą,važiavome į Duntę. Duntėje yra įsteigtas muziejus, skirtas baronui Miunhauzenui.Tai vienas iš dviejų barono Miunhauzeno muziejų pasaulyje – antrasis Vokietijoje.Šiame name atgimsta didžiojo pagyrūno ir fantazuotojo, pasakojančio apie neįtikėtinus nuotykius, keliones ir žygdarbius, legendos.Čia baronas su žmona praleido geriausius savo gyvenimo metus.Prisiekėme dvariškiui, kad tikėsime kiekvienu jo žodžiu…Taip ir bus, juk gera gyventi fantazijos pasaulyje.

Paskutinis atnaujinimas: 2017 24 balandžio