Atvirų durų dienos būsimų penktokų tėvams

Atvirų durų dienos būsimų penktokų tėvams

Gerbiami Tėveliai (Globėjai),

Kauno Veršvų gimnazija sparčiai auganti, šiuolaikiška ir inovatyvi gimnazija, kurioje  įgyvendinama Novatoriško verslumo ugdymo programa. Čia stengiamasi, kad mokiniai gautų kokybiškiausią ugdymą ir į mokyklą eitų su džiaugsmu.

Mokiniai mokomi drąsiai veikti, sukurti tai, kas anksčiau nebuvo atrasta. Surasti idėją ir kūrybiškai ją realizuoti kasdieniniame gyvenime. Gimnazistai skatinami geriau pažinti save, pasitikėti savo jėgomis. Savitai, kūrybiškai ir pozityviai mąstyti, veikti individualiai ir kartu, nusistatyti tikslus, išsiugdyti atsakomybę už savo asmeninį tobulėjimą.

Gimnazijos  administracija kviečia būsimuosius 5 klasių mokinių tėvelius susipažinti su mokykla Mūšos g. 6 ir aptarti būsimų penktokų mokymosi galimybes (susitikimai vyks Konferencijų salėje).

Sausio 31 d. 18.00 val.  – 4a kl. ir 4b kl. mokinių tėvelius;
                        19.00 val.  – 4c kl. mokinių tėvelius;

Vasario 1 d. 18.00 val. – 4d kl. ir 4e kl. mokinių tėvelius;
                        19.00 val.– 4f kl. mokinių tėvelius.

Vasario 1 d. 19.00 val. kviečiami tėveliai, kurių vaikai mokosi kitose mokyklose. Būtina išankstinė registracija  https://forms.gle/1DksGgzhVKyxHwaM8

Paskutinis atnaujinimas: 2023 9 sausio