Atvirų durų dienos būsimiems penktokams

Atvirų durų dienos būsimiems penktokams

Vasario 8-12 d. gimnazijoje lankėsi būrys ketvirtokų. Atvirų durų diena gimnazijoje yra unikali galimybė būsimiems penktokams susipažinti su mokytojais, jų mokymo metodu ir pamokų turiniu. Jiems atvertos durys ne tik į gimnazijos patalpas, bet ir į naujas pažintis, mokytojų bei mokinių bendruomenę.
Aplankę gimnazijos direktorių, mokiniai galėjo užduoti klausimus ir sužinojo svarbių informacijos detalių apie mokyklos gyvenimą, vadovo darbą. Ketvirtokai drąsiai bendravo su vyresnių klasių mokiniais, kurie dalijo savo patirtis ir patarimus.
Tokios atviros dienos ne tik suteikė ketvirtokams praktinę gimnazijos gyvenimo įžvalgą, bet ir padėjo sumažinti baimę prieš naują etapą, padėjo jiems suprasti, kad naujoji aplinka yra draugiška ir atvira bendradarbiavimui.

Paskutinis atnaujinimas: 2024 12 vasario