„Atminties kelias 2022” – Lietuvos žydų genocido atminties diena

„Atminties kelias 2022” – Lietuvos žydų genocido atminties diena

2022 m. Rugsėjo 23 – iosios – Lietuvos žydų genocido aukų  „Atminties kelias” III gimn. klasių mokinius nuvedė į netradicinę pamoką/parodą, kuri yra „Kaunas 2022” sudėtinė Istorijų festivalio/atminties biuro renginių sudėtinė dalis.
Gimnazistai apsilankė išskirtinėje erdvėje, XIX a. laikus menančiame ir renovuotame pastate. Čia buvo pristatyta J.Kagan šeimos išgyvenimo istorija Kauno tarpukario ir Antrojo pasaulinio karo įvykių kontekste. Mokiniams ir juos lydinčioms istorijos mokytojoms Ritai bei Dianai buvo neeilinė proga pirmiesiems apsilankyti netradicinėje pamokoje, parodos atidarymo išvakarėse, ir pajausti karo akivaizdoje įsivyravusią baimę, nerimą, kuriuos keičia viltis, meilė bei drąsa. Po tamsos visada ateina šviesa…
Interaktyvią pamoką/parodą parengė menininkė Jenny Kagan (JK) „Išgyventi Holokaustą. Vienos šeimos istorija”.

https://www.versvugimnazija.lt/struktura-ir-kontaktai/centrai/tolerancijos-ugdymo-centras/

 

 

Paskutinis atnaujinimas: 2022 20 rugsėjo