„Ar mes panašūs ar skirtingi (paskutinis susitikimas)

Balandžio 18-22 dienomis Veršvų vidurinėje mokykloje vyko tarptautinio NORDPLUS projekto „Ar mes labiau panašūs ar skirtingi“ paskutinis susitikimas. Projektas truko 2 metus. Mūsų mokyklos mokiniai lankėsi partnerių mokyklose Latvijoje, Estijoje, Suomijoje. Baigiamojo vizito metu mes priėmėme svečius iš šių šalių mokyklų. Mūsų mokyklos mokytojos Rasa ir Aušra pasitiko svečius su duona ir druska, mergaitės sušoko lietuvių liaudies šokį „Kepurinė“. Ketvirtojo susitikimo tema buvo liaudies dainos ir šokiai. Kiekviena šalis paruošė namų darbą – paruošė liaudies dainos ir šokio įrašą, patys dainavo ir šoko, pamokė draugus. Prisiminę liaudies šokius ir dainas paskutinę dieną susitikimą užbaigėme linksmu šiuolaikišku šokiu. Projekto dalyviai susipažino su Kaunu, apsilankė Kauno tautinės kultūros centre, Jonavos rajone esančiame dvare, Trakuose, Vilniuje. Šaltas vėjas ir trumpalaikiai lietūs nesugadino geros nuotaikos. Nors ir liūdna, kad šis projektas baigėsi, džiaugiamės įgyta patirtimi, patobulinę anglų kalbos, bendravimo įgūdžius, geriau pažinę savo kaimynių Baltijos šalių kultūrą.

Galima susipažinti su mokinių veiklomis projekto metu (pasirinkite nuorodas)

Paskutinis atnaujinimas: 2017 23 kovo