Apie saugumą per „Ryto rato TV”

Apie saugumą per „Ryto rato TV”

Kovo 15 dieną, minint KOVĄ- sąmoningumo didinimo mėnesį be patyčių‘2024,  „Ryto rato TV“ svečiavosi bendruomenės pareigūnai Evaldas Pliokštys ir Asta Melajevienė, kurie pradinių klasių ir priešmokyklinio ugdymo mokinius supažindino su saugumo taisyklėmis keliaujant į namus, renkantis ne trumpiausią kelią, o saugiausią. Priminė saugaus buvimo namuose taisykles, aptarti tai su tėvais, kaip elgtis įvairių situacijų metu, kai nepažįstami nori pateikti į namus. Niekam nepasakoti kada ir kiek laiko būna namuose, kai nėra tėvų. Aptarė su mokiniais, kad telefonas turėtų būti naudojamas pagalbai iškviesti, bet ne žaidimams mokykloje žaisti, ir būtinai būtų pilnai pakrautas.

Saugumas svarbu ne tik gatvėje, namuose, mokykloje bet ir labai svarbu saugiam būti internete. Internete plyti daug patyčių, neapykantos, dėl to policija yra ne gatvėje, tačiau ir internete, virtualioje erdvėje – tai virtualus patrulis. Aptarė nuo kada mokiniai gali naudotis socialiniais tinklais, kokią informaciją gali kelti į elektroninę erdvę ir kokios netinkamo elgesio pasekmės.

Paskutinis atnaujinimas: 2024 15 kovo