Antrasis Erasmus+ KA2 projekto “Art, Technology & Sport keep me bound to my School“ tarptautinis partnerių susitikimas Stambule

Antrasis Erasmus+ KA2 projekto “Art, Technology & Sport keep me bound to my School“ tarptautinis partnerių susitikimas Stambule

2017 metų spalio 30 – lapkričio 03 dienomis gimnazijos direktorius Žilvinas Damijonaitis ir projekto koordinatorė, anglų kalbos mokytoja Birutė Dručkutė dalyvavo antrame Erasmus+ KA2 projekto „Art, Technology & Sport keep me bound to my School“ tarptautiniame partnerių sustikime, kuris vyko Stambule, Turkijoje. Kartu su projekto partneriais iš Graikijos, Estijos, Portugalijos, Ispanijos ir Turkijos buvo aptartos bei įvertintos pirmų metų veiklos, suplanuotos veiklos antriems projekto įgyvendinimo metams, aptartos mokymo/si veiklos vyksiančios gruodžio mėnesį Lietuvoje ir balandžio mėnesį Ispanijoje, kuriose dalyvaus ir mūsų gimnazijos moksleiviai. Susitikimo metu lankėmės Beykoz regiono švietimo departamente.

Paskutinis atnaujinimas: 2017 10 lapkričio