Accelerator X jaunųjų bendrovių mugė – Klaipėdos eXpo

Accelerator X jaunųjų bendrovių mugė – Klaipėdos eXpo

Po ilgų karantino ir nuotolinių renginių metų pagaliau jaunosios mokinių bendrovės rinkosi į gyvą bendrovių eXpo Klaipėdoje. Veršvų gimnaziją renginyje atstovavo jaunieji „Cotton Bees“ ir „Tirpstančios emocijos“. Pirmiausiai mugėje mokiniai pristatė savo idėjas komisijai, o po to leidosi į prekybą – turėjo galimybę ne tik atsakyti į vertinimo komisijos klausimus, bet ir parduoti savo pagamintą produkciją.

Džiaugiamės, kad abi mūsų bendrovės iš mugės grįžo ne tuščiomis – „Tirpstančios emocijos“ sulaukė įvertinimo už gebėjimą atsižvelgti į profesionalų pastabas ir tobulėti, o „Cotton Bees“ laimėjo Youth Empowerment nominaciją.
Ne mažiau smagi dali laukė ir po renginio, t.y. galimybė pabraidyti Baltijos jūroje.
Sveikiname mokinius Rimantę, Saulę Mariją, Airidą, Eriką (Ii klasė) ir Kotryną, Guodą Agnietę, Ameliją ir Tonį (7v klasė). Bendroves kuruojantys mokytojai: Giedrė Juškevičienė ir Naglis Jonuška.
Paskutinis atnaujinimas: 2021 9 birželio