Bėgame su Erasmus

Rugsėjo 12 dieną 13 gimnazijos 6-12 klasių mokinių įrodinėjo, kad moka bėgti ne tik iš pamokų, bet ir tiesiog bėgti ­– kartu su mokytojais Audriumi Vilkevičiumi, Nagliu Jonuška ir Birute Dručkute dalyvavo RIMI 5 kilometrų maratone pačios didžiausios Erasmus+ komandos sudėtyje. Puiki nuotaika, teigiamos emocijos vyravo visos išvykos metu. Ir tas adrenalinas kartodrome pakeliui į namus… Nuostabi mokslo metų pradžia.
Mūsų gimnazija nuolat jungiasi prie tarptautinių Erasmus+ projektų (šiuo metu jų vyksta net 2), leidžiančių mokiniams pažinti kitas kultūras, atlikti užduotis kartu su mokiniais iš kitų šalių, dalyvauti bendruose tarptautiniuose renginiuose ir stiprinti užsienio kalbų žinias. Visuomet kviečiame ir laukiame aktyvių mokinių prisijungti ir pasinaudoti Erasmus+ teikiamomis galimybėmis.
Daugiau informacijos apie Rimi Vilnius maratoną, Erasmus komandą čia

Paskutinis atnaujinimas: 2021 20 rugsėjo